Star Oto Temizlik Ve Bakım Seti (Çantalı)

Anasayfa >> Star Oto Temizlik Ve Bakım Seti (Çantalı)

- Star Oto Temizlik Ve Bakım Seti (Çantalı)

Star Oto Temizlik Ve Bakım Seti (Çantalı)

Tüm araçlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş profesyonel temizlik seti.

SET İÇERİĞİ: Lastik Parlatıcı 500 ml x 1 adet, Motor Temizleyici 500 ml x 1 adet, Torpido Parlatıcı 500 ml x 1 adet, Konsantre Cam Suyu 500 ml x 1 adet, Konsantre Oto Şampuanı 500 ml x 2 adet, Döşeme Temizleyici 500 ml x 1 adet, Jant Temizleyici 500 ml x 1 adet

STR - 105 LASTİK PARLATICI: Otomobil lastiklerini parlatmak üzere geliştirilmiş lastik parlatma maddesidir.

STR - 205 MOTOR TEMİZLEYİCİ: Genel motor temizlik ürünü olup, araç motorlarının tüm alanında birikmiş yağ, kir ve isi temizlemede kullanılan alkali temizlik ürünüdür.

STR - 305 TORPİDO PARLATICI: Otomobil torpidolarını ve plastik aksamları parlatmak üzere geliştirilmiş torpido parlatma maddesidir.

STR - 505 KONSANTRE CAM SUYU: Oto cam yıkama mekanizması için geliştirilmiş yüksek konsantreli cam suyu. 1:100 kat konsantredir. 5 litre suya 50 ml eklenir.

STR - 610 OTO ŞAMPUANI: Yüzeyi aşındırmadan pis ve kiri temizlemek için geliştirilmiş konsantre oto şampuanı. 1:50 kat konsantredir. 5 litre su için 100 ml yeterlidir.

STR - 720 DÖŞEME TEMİZLEYİCİ: Araç içindeki kumaş, vinil, deri döşemeler ile halılar ve plastik aksamların derinlemesine temizliğinde kullanılan çok amaçlı temizlik maddesidir.

STR - 840 JANT TEMİZLEYİCİ: Fren aşınmalarını, motor yağlarını, katran ve yollardan bulaşan çamurları etkili bir şekilde çıkartmak için geliştirilmiş jant temizleyicidir.

Tüm set çanta içindedir ve araç bagajında kolaylıkla saklanabilir. Bu sayede istediğiniz yerde oto bakım ve temizliğini yapabilirsiniz. İtalyan marka çevirmeli ve güvenlikli spreyler akma ve dökülme yapmaz. Bu sayede güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

  FİYAT TEKLİF FORMU

ÜRÜNLERİMİZİN KALİTESİNİ ANLAYABİLMEK ADINA BİZDEN ÜCRETSİZ
NUMUNE TALEP EDEBİLİRSİNİZ

TALEPLERİNİZE HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00 SAATLERİ ARASINDA CEVAP VERİLMEKTEDİR

YORUM YAP